Новини України та світу

Тільки три ОДА надали інформацію про незаконний видобуток копалин, – Гончарук

“Без документів працювати ніхто не буде”, – заявив прем’єрЗ усіх областей України, інформацію про можливий незаконний видобуток корисних копалин надали прем’єр-міністру тільки три області. Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук в Telegram.

“Два тижні тому я давав доручення надати інформацію про факти можливого незаконного видобутку корисних копалин в регіонах. На сьогодні це зробили тільки три ОДА – Тернопільська, Харківська і Чернівецька. Сім областей взагалі нічого не подали, решта 15 областей – надали інформацію частково або повністю відсутню інформацію щодо координат цих об’єктів. До кінця цього тижня в уряду і керівництва Держгеонадр має бути ВСЯ інформація від ВСІХ областей”, – пише Гончарук.

Гончарук заявив, що всі органи держави повинні розглядати боротьбу з тіньовими ринками, як комплексну стратегію.

“Ті, хто думають, що це тимчасові заходи для “галочки” – дуже помиляються. Без документів працювати ніхто не буде. Це – нова реальність. Без винятків”, – резюмував глава уряду.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявляв, що продаж ліцензій на видобуток надр відбуватиметься виключно через е-аукціони Prozorro.Продажі. 

Голова Державної служби геології і надр Роман Опимах в грудні представив інвестиційний атлас надрокористувача і анонсував проведення перших аукціонів з продажу ділянок в рамках ініціативи у березні 2020 року.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close