Новини України та світу

Термін ув’язнення пособника бойовиків Купріяна, причетного до транспортування “Бука”, минув, – ЗМІ

Протягом одного року за ним встановлено адміннагляд і заборонено виїзд за межі міста, де він зареєстрований

Джерело: 112.ua

Термін ув'язнення пособника бойовиків Купріяна, причетного до транспортування "Бука", минув, - ЗМІ

Термін тюремного ув’язнення екс-бойовика “ДНР”, причетного до перевезення ЗРК “Бук”, завершився 20 червня 2019 року, тобто він може бути на волі. Про це повідомляють “Українські новини” з посиланням на постанову в Єдиному реєстрі судових рішень.

Мова йде про 72-річного “колишнього начальника служби тилу” ДНР Дмитра Купріяна на прізвисько “Батя”, повідомляють з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Згідно з постановою суду, за засудженим протягом року встановлений адміністративний нагляд; йому не можна залишати місто місця проживання без дозволу правоохоронців, Купріяну потрібно буде чотири рази на місяць реєструватися в поліції, а також не можна купувати алкоголь у ресторанах, кафе, барах і магазинах.

Таке рішення ухвалили, адже за час ув’язнення Дмитро Купріян один раз був притягнутий до дисциплінарної відповідальності, не мав заохочень і відмовився працювати. Крім того, виявилося, що він не визнає провину у скоєному злочині і вважає вирок суду несправедливим.

Новини за темою: Велика Британія виділить 100 тис. фунтів для суду по катастрофі MH17

Нагадаємо, під час брифінгу 17 липня в СБУ заявили, що давно затримали екс-бойовика “ДНР”, причетного до перевезення ЗРК “Бук”, з якого збили MH17. Зазначалося, що пособника бойовиків затримали під час перетину підконтрольної українському уряду кордону з Російською Федерацією.

У Службі безпеки заявили, що чоловіка затримали та засудили, він у в’язниці на території України.

Джерело: www.112.ua

Close