Новини України та світу

“Тепер Зеленському є чим похвалитися перед Порошенком”: Мережа обговорює атаку на телеканал “112 Україна”

"Тепер Зеленському є чим похвалитися перед Порошенком": Мережа обговорює атаку на телеканал "112 Україна"

Джерело: 112.ua

Вчора Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позбавила телеканал “112 Україна” ліцензії на цифрове мовлення. Ця новина не залишилася без уваги українських політиків і блогерів.

Кричущий випадок порушення свободи слова – атака влади на телеканал “112 Україна” – обговорюють в мережі. І висновок однозначний – Національна рада діяла поза межами своїх повноважень, а тиск влади є гідним продовженням дій попередньої влади. Зараз канал продовжує мовлення і доступний для своїх глядачів на супутнику, в кабельних мережах і в інтернеті.

Повноваження трьох з восьми членів Національної ради закінчилися ще кілька місяців тому, і вони просто не мали законного права приймати рішення про позбавлення каналу ліцензії. Крім того, всі попередні роки Нацрада не діяла і залишала без розгляду численні заяви телеканалу про зміну формату мовлення, чим поставила “112 Україна” в безвихідне становище.

Розбираємося, що думають про свавілля Національної ради представники влади і опозиції (і навіть в “Слузі народу” вважають, що на Банковій не праві).

Повний текст матеріалу читайте у нас на сайті мовою оригіналу


Джерело: www.112.ua

Close