Новини України та світу

Тепер Джошуа і Руїсу нікуди діватися, мені залишилося дочекатися реваншу, – Усик

Українець – про майбутній поєдинок за титул в надважкій вазі

Джерело: 112.ua

Тепер Джошуа і Руїсу нікуди діватися, мені залишилося дочекатися реваншу, - Усик

Український боксер Олександр Усик висловився про своє призначення претендентом на бій у переможцем реваншу Джошуа – Руїс. Про це повідомляє Sky Sports.

“Вдячний WBO за прийняте рішення. Значить, так повинно було бути. Зате тепер Джошуа і Руїсу нікуди подітися. Мені залишилося тільки дочекатися реваншу і побачити, з ким саме належить провести бій.  У кожній людині є его. Це правда, я хотів першим побити Джошуа. Але це бокс, тут неможливо прорахувати все, тут ніколи не знаєш, що станеться насправді. Пізніше, коли я аналізував подію, то зрозумів, що нічого страшного не сталося. Просто у Джошуа були якісь проблеми у ніч бою, а у Руїса цього не було.  Зростання твого опонента не може бути причиною поразки. Адже ти готуєшся до бою, підбираєш відповідних спаринг-партнерів. Хоча якщо Джошуа дійсно незручно боксувати проти невисоких бійців, то це серйозна проблема”, – сказав Усик.

Новини за темою: Князь Володимир дозволив нам бути православними християнами, а в цьому є порятунок, – Усик

Нагадаємо першим суперником Усика в суперважкій дивізіоні стане Карлос Такам. Поєдинок з камерунцем повинен відбутися в жовтні.

Джерело: www.112.ua