Новини України та світу

Телемарафон “Ми люди” до Дня Хрещення Русі, – онлайн-трансляція

Про святкові заходи будуть розповідати журналіст і політолог Юрій Молчанов в студії і керівник організації “День Хрещення Русі”, рок-музикант Олег Карамазов безпосередньо з місця подій

Джерело: 112.ua

Телемарафон "Ми люди" до Дня Хрещення Русі, - онлайн-трансляція

Сьогодні, 27 липня, в ефірі телеканалу “112 Україна” телемарафон “Ми люди” до Дня Хрещення Русі.

Про святкові заходи будуть розповідати журналіст і політолог Юрій Молчанов в студії і керівник організації “День Хрещення Русі”, рок-музикант Олег Карамазов безпосередньо з місця подій.

Спочатку буде трансляція Урочистого молебню за мир на Володимирській гірці в Києві. Його очолить предстоятель Української православної церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По завершенні молебню розпочнеться урочистий Хресний хід з чудотворними іконами і мощами святих. Він буде проходити від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври. 

Святкові заходи прокоментують митрополит Бориспільський і Броварський, керуючий справами Української православної церкви Митрополит Антоній, настоятель храму св. ап. Петра і Павла в Києві Архімандрит Аліпій (Світличний), історик і академік НАН України Петро Толочко, протоієрей Віктор Земляний, президент Мультикультурного центру Нью-Йорка Валентин Усманов, журналіст Юрій Смик, магістр Лондонської Вищої школи економіки Ірина Мартин, керівник Клубу народного танцю Kaleidoscope (США) Вікторія Маркелова, ініціатор щорічної міжнародної акції дзвонів “Слава тобі, Боже!” Володимир Рудницький, а також, можливо, митрополит Вишгородський і Чорнобильський, намісник Києво-Печерської Лаври Павло, чемпіон світу з боксу Олександр Усик і народний артист України Володимир Гришко.

Учасники Хресного ходу у прямих включеннях телевізійного ефіру розкажуть про свої відчуття від того, що відбувається, про своє розуміння значення і важливості відзначення події київського Хрещення Русі, що став колискою народження східно-європейської православної цивілізації.

Телемарафон “Ми, люди”, присвячений 1031-ї річниці Хрещення Русі. Заплановані заходи триватимуть три дні. 

Джерело: www.112.ua

Close