Новини України та світу

Телефонна розмова Зеленського і Путіна: Дані про ситуацію на Донбасі відрізнялися

Перша розмова президентів України і РФ тривав близько 30 хвилин

Джерело: 112.ua

Телефонна розмова Зеленського і Путіна: Дані про ситуацію на Донбасі відрізнялися

Президент України Володимир Зеленський стверджує, що під час першої телефонної розмови з президентом РФ Володимиром Путіним обговорювали ситуацію на Донбасі, їх відомості відрізнялися. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “1+1”. 

Зеленський заявив, що про розмову з Путіним його просили родичі полонених моряків, яких не відпустили, не дивлячись на рішення міжнародного трибуналу. 

“Я подзвонив йому тому, що я бачив рішення міжнародного трибуналу про повернення наших моряків і кораблів. Я бачу, що всі терміни пройшли і ніхто нам не повертає наших хлопців, я просто зрозумів, що ми не можемо чекати, бо щодня ми втрачаємо наших людей на фронті і ми втрачаємо можливості впливу на захід з приводу повернення наших моряків”, – сказав Володимир Зеленський. 

Тоді, за даними Зеленського, телефонна розмова тривала близько 30 хвилин, під час якої обговорили питання повернення українських моряків і ситуацію на Донбасі. 

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що постійно радиться зі своєю дружиною, адже у неї завжди “твереза думка”. 

Джерело: www.112.ua