Новини України та світу

Суслов про розмову Зеленського та Трампа: США можуть серйозно взятися за корупцію в Україні

Суслов про розмову Зеленського та Трампа: США можуть серйозно взятися за корупцію в Україні

Джерело: 112.ua

США можуть серйозно взятися за корупцію в Україні. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив екс-міністр економіки Віктор Суслов, коментуючи розмову президента України Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа.

“Треба розуміти, що США, швидше за все, зараз дуже серйозно візьмуться самі за боротьбу з корупцією в Україні, вони за це вже беруться”, – сказав Суслов.

Він також додав, що достатня кількість політиків в Україні може через це постраждати.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським висловив надію на те, що “оновлена українська влада зможе якнайшвидше поліпшити імідж України і завершити розслідування корупційних справ, які стримували взаємодія між Україною і США”.

Відзначимо, що мова йде про скандал, в який попередня українська влада втягнула Україну, підтримавши на виборах президента США Хілларі Клінтон. Американські ЗМІ раніше знайшли докази того, що офіційний Київ допомагав штабу Клінтон на виборах, працюючи проти Трампа.

Раніше в цьому році адвокат Трампа Руді Джуліані скасував свій візит до Києва і зустріч з Володимиром Зеленським. За словами Джуліані, в Україні йому доведеться опинитися в середовищі людей, які є “ворогами президента”, а в деяких випадках – “ворогами США”, а також “в середовищі вже засудженої людини, яку визнали причетною до надання допомоги демократам в розслідуванні 2016 року”.

Як повідомлялося, на цьому тижні Спецпрокурор Роберт Мюллер і його команда намагалися схилити бізнесмена Дмитра Фірташа неправдиво свідчити проти Трампа в обмін на закриття кримінальної справи проти бізнесмена. У розслідуванні відомого журналіста-розслідувача Джона Соломона кажуть, що історію з переслідуванням Фірташа використовували американські демократи для удару по президенту Дональду Трампу. Нині навколо цієї історії в США вибухнув політичний скандал, який торкнувся політичної верхівки країни.

Джерело: www.112.ua

Close