Новини України та світу

Сущенко планує продати свої картини на благодійному аукціоні, аби зібрати гроші для допомоги політв’язням

Сущенко попросив допомоги у проведенні благодійного аукціону

Джерело: 112.ua

Сущенко планує продати свої картини на благодійному аукціоні, аби зібрати гроші для допомоги політв'язням

Роман Сущенко, якого звільнили з російського ув’язнення, планує провести благодійний аукціон та продати власні картини, які він написав у в’язниці. Про це він заявив на першій прес-конференції, яку транслював “Укрінформ”. 

Всі зібрані гроші Сущенко збирається направити на допомогу політв’язнів. 

“Я б хотів зараз офіційно звернутися, що є така ідея (провести благодійний аукціон, – ред.), я б просив вас допомогти її реалізувати, бо в мене такого досвіду немає, підказати, можливо, дати цю інфрмацію більш ширше. Я збираюся також звернутися до бізнесменів, офіційних осіб, політиків, хто готовий приєднатися”, – сказав Роман Сущенко.

Новини за темою: Сущенко зняв плакат #ВОЛЮСУЩЕНКУ, який провисів 3 роки

Він також зазначив, що майже всі його картини були написані за допомогою звичайної ручки та природних барвників, які брав, наприклад, із пакетика чаю. На полотні він у своїй інтерпритації намагався зобразити ілюстрації, які бачив на картинках, листівках або фотографіях, які йому надсилали всі небайдужі. 

Сущенко планує продати свої картини на благодійному аукціоні, аби зібрати гроші для допомоги політв'язням

Раніше ми повідомляли, що перед початком першої прес-конференції після звільнення з російського ув’язнення Роман Сущенко зняв плакат #ВОЛЮСУЩЕНКУ, який три роки провисів на будівлі інформаціного агенства “Укрінформ”. 

Новини за темою: Кандидатури журналістів Сущенка та Семени подали на премію ЮНЕСКОНовини за темою: Порошенко нагородив політв’язня Романа Сущенка орденом “За мужність”

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close