Новини України та світу

Суд Києва відпустив колишнього перекладача Гройсмана, який зізнався в держзраді

У справі йдеться, що обвинувачений щиро розкаявся і критично оцінює свою злочинну поведінку

Джерело: 112.ua

Суд Києва відпустив колишнього перекладача Гройсмана, який зізнався в держзраді

Голосіївський суд Києва відпустив колишнього перекладача екс-прем’єра Гройсмана Станіслава Єжова, який визнав вину у державній зраді. Про це йдеться в справі суду.

Угоду між Єжовим і прокурором, яку визнав суд, було укладено напередодні судового засідання, де Єжов беззастережно визнав провину за ст. 28 ч. 2,111 ч. 1 КК (злочин, скоєний групою осіб, державна зрада).

У справі йдеться, що Єжов щиро розкаявся, критично оцінює свою злочинну поведінку, у тому числі шляхом повного визнання вини і готовність нести кримінальну відповідальність, активно сприяє розкриттю вчиненого за попередньою змовою групою осіб злочину, добровільно надає і в подальшому зобов’язаний давати правдиві та викривальні показання суду за співучасників злочину.

Узгоджено покарання у вигляді 3 років 28 днів позбавлення волі без конфіскації майна.

Новини за темою: Адвокат обвинуваченого у державній зраді перекладача прем’єр-міністра Станіслава Єжова попросив суд відпустити його під домашній арешт

Наголошується, що термін перебивання затриманого в СІЗО з 20.12.2017 року по 03.07.2019 року включно суд порахував за законом Савченко з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі, що становить 3 роки 28 днів.

Таким чином, обвинувачений Єжов Станіслав повністю відбув покарання.

Також відзначимо, що Єжов, перебуваючи на посаді заступника керівника протоколу прем’єр-міністра України і перекладачем з іноземної мови під час зустрічей колишнього прем’єра Гройсмана, не сприймаючи державну владу в Україні і сповідуючи ідеї проросійської спрямованості.

Новини за темою: Суд звільнив колишнього очільника МОЗ Криму, який звинувачується у держзраді

Обвинувачений пересилав на емейл-адресу користувача “Олена Прекрасна” інформацію у сфері оборони, економіки і зовнішніх відносин України, яка йому стала відома під час роботи в уряді.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України закрила кримінальну справу про державну зраду, в якому згадувався юрист Андрій Портнов.

У листі прокуратура Криму вказали, що у виробництвах прокуратури немає таких, де Портнов мав би статус підозрюваного/обвинуваченого.

В СБУ заявили, що про підозру Портнову вони не повідомляли і в його розшук не оголошували.  

Джерело: www.112.ua