Новини України та світу

Створили ґаджет, який зменшує біль під час місячних

Створили ґаджет, який зменшує біль під час місячних

Округлий ґаджет Livia, здатен полегшити життя половини людства. Гаджет кріпиться на тіло і за допомогою двох електродів впливає на нерви блокуючи біль.

Розробники пояснюють принцип роботи так: Livia посилає у нервах власні сигнали, які навантажуть їх настільки, що обробити біль вони вже не можуть, і вона залишається невідчутною.

Гаджет знаходиться в процесі затвердження FDA й отримання маркування CE, що дозволяє поширення в ЄС. В процесі тестування взяли участь 163 жінки, клінічним тестуванням керував професор з Медичного центру імені Іцхака Рабина. Livia можуть користуватися жінки будь-якого віку, але він протипоказаний людям з проблемами серцевого ритму і використовують кардіостимулятор.

Створили ґаджет, який зменшує біль під час місячних

Поки команда запустила краудфандингову кампанію (85 доларів – мінімальна ціна за гаджет, але є цікавіші пропозиції на кшталт “сестринського” парного комплекту).

Але відгуки у гаджета суцільно хвалебні: жінки різного віку говорять, що це єдиний немедикаментозний засіб, який повністю позбавив їх від болю. Працювати пристрій починає прямо з моменту прикріплення до шкіри, не викликає ніяких побічних ефектів і звикання.

Потужність електричних імпульсів Livia можна підлаштовувати під себе, але в будь-якому випадку “бити струмом” вони не будуть. Єдиний недолік, який можна угледіти в ньому вже зараз, – необхідність носити його на поясі спідниці або штанів.

Джерело Телеканал новини «24»
30.08.2019