Новини України та світу

Стало відомо через який час можна обговорювати спойлери

Найбільше постраждали від спойлерів серіали “Гра престолів”, “Ходячі мерці” і “У всі тяжкі”

Джерело: 112.ua

Стало відомо через який час можна обговорювати спойлери

З метою з’ясувати, наскільки людей турбують спойлери і через деякий час їх можна обговорювати, серед двох тисяч британців провели опитування, результати якого опублікував Music Magpie.

Згідно зі статистикою, лише 8% опитаних людей публікували спойлери в мережі, однак, натрапляли на них в інтернеті 52% респондентів.

Також зазначається, що посварилися з друзями, колегами або родичами через спойлери 34% британців, що брали участь в опитуванні.

Щоб уникати спойлерів, 46% не ходять у соцмережі, 30% уникають розмов з друзями і колегами, 16% відписуються від людей, які можуть сказати зайве, 14% затикають вуха навушниками, а 6% переходять на роботу з дому.

На питання, як довго треба чекати, щоб обговорювати спойлери, більша частина опитаних дала таку відповідь: 33 години (тобто приблизно півтора дня) для свіжого епізоду серіалу і 10 днів для фільму. 

Крім того, згідно з даними Единбург вважається містом з найбільшою кількістю спойлерів. У топ-3 серіалів, які найбільше постраждали від спойлерів увійшли “Гра престолів”, “Ходячі мерці” і “У всі тяжкі”.

Нагадаємо, перед прем’єрою блокбастера “Месники: Фінал” режисери брати Ентоні і Джо Руссо звернулися до фанатів Marvel з відкритим листом з проханням утриматися від будь-яких спойлерів майбутнього фільму.

Джерело: www.112.ua

Close