Новини України та світу

Стали відомі подробиці перезапуску серіалу “Пліткарка”

Зараз в розробці знаходяться 10 епізодів сезону-перезапуску

Джерело: 112.ua

Стали відомі подробиці перезапуску серіалу "Пліткарка"

Джош Шварц, один з творців серіалу “Пліткарка”, поділився подробицями про його майбутній перезапуск для каналу HBO, пише deadline.

За його словами, поява старого каста в серіалі цілком можлива, але він не буде в центрі уваги. 

“Насправді, не має сенсу показувати групу дорослих, які контролюються пліткаркою. Набагато цікавіше буде, якщо пліткаркою стануть відразу все. Ми всі формуємо свою реальність і користуємося соцмережами. Цікаво спостерігати, як вони ростуть і трансформуються. Ми розкажемо цю історію через нове покоління старшокласників Верхнього Іст-Сайда”, – зазначив Шварц.

Новини за темою: Джефф Бріджес уперше зіграє свою головну роль у серіалі

Продюсер також додав, що дія нового серіалу відбуватиметься в тому ж всесвіті, тільки через вісім років.

“Ми звернулися до всіх учасників минулого касту, щоб повідомити їм, що знімаємо серіал, і ми хотіли б, щоб вони були залучені, якщо вони хочуть брати участь, але, звичайно ж, не хотіли, щоб зйомки повністю залежали від їх бажання. Вони грали цих персонажів протягом шести років, і якщо вони відчувають, що знову хочуть стати частиною цього світу, ми не проти, але наполягати не будемо. Було б здорово побачити їх знову”, – поділився Джош.

Нагадаємо, оригінальна “Пліткарка” була заснована на популярній однойменній серії романів письменниці Сесілі фон Цигезар. Серіал виходив з 2007 по 2012 рік на каналі The CW і розповідав про життя багатих підлітків в Нью-Йорку, яке затьмарює сайт “Пліткарка” зі скандалами і чутками.

Як повідомлялося раніше, Amazon продовжив на другий сезон фентезійний серіал “Карнівал Роу” ще до старту першого.

Джерело: www.112.ua