Новини України та світу

США ввели санкції щодо лідера Куби Рауля Кастро та його сім’ї

Дипломатичне відомство США забороняє Раулю Кастро, а також його дітям – Алехандро Кастро Еспін, Дебору Кастро Еспін, Марієлу Кастро Еспін і Нільсу Кастро Еспін – в’їзд на територію США

Джерело: 112.ua

США ввели санкції щодо лідера Куби Рауля Кастро та його сім'ї

Держдеп США публічно визнав винним першого секретаря ЦК Комуністичної партії Куби Рауля Модесто Кастро Руза в причетності до грубих порушень прав людини. Про це йдеться в офіційній заяві американського дипломатичного відомства.

“Рауль Кастро курує систему, яка довільно заарештовує тисячі кубинців і на даний час містить понад 100 політичних в’язнів. Будучи першим секретарем збройних сил Куби, Кастро відповідає за дії Куби щодо підтримки режиму Мадуро у Венесуелі за допомогою насильства, залякування і репресій. Спільно з військовими розвідниками Мадуро співробітники кубинських сил безпеки були причетні до грубих порушень прав людини і зловживань у Венесуелі, включаючи тортури”, – йдеться у повідомленні державного департаменту.

Новини за темою: Президент США назвав умову скасування санкцій проти Куби

Дипломатичне відомство США забороняє Раулю Кастро в’їзд на територію США.

Цей обмежувальний захід також поширюються на його дітей – Алехандро Кастро Еспіна, Дебору Кастро Еспін, Марієлу Кастро Еспін і Нільса Кастро Еспіна.

Держдеп запевняє, що Сполучені Штати рішуче підтримують права кубинського і венесуельського народів. США мають намір надалі використовувати всі дипломатичні та економічні інструменти, щоб допомогти венесуельському народу здійснити демократичну трансформацію в країні.

Новини за темою: США відкликають своїх дипломатів з Куби через акустичну атаку

Це не перші санкції, які Вашингтон вводить щодо Куби.

У липні 2019 року Державний департамент США ввів візові санкції відносно чиновників Куби, які причетні до трудової експлуатації.

Раніше, в тому ж місяці повідомлялося, що Міністерство фінансів США ввело санкції проти кубинської державної компанії Cubametales за імпорт нафти з Венесуели.

У червні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США ухвалило поправки, згідно з якими вводиться заборона на групові поїздки американських громадян на Кубу в освітніх цілях. Також більше не буде ліцензуватися експорт на Кубу приватних літаків і морських пасажирських суден.

Джерело: www.112.ua

Close