Новини України та світу

Співають, танцюють, водять хороводи: Хасиди в Умані продовжують святкувати Рош Гашана

Паломники масово почали прибувати до міста з 25 вересня

Джерело: 112.ua

Співають, танцюють, водять хороводи: Хасиди в Умані продовжують святкувати Рош Гашана

В Умані в понеділок, 30 вересня, хасиди продовжують святкування Рош Гашана – єврейського Нового року. Про це з місця події повідомляє кореспондент “112 Україна“.

За його словами, паломники-хасиди під час святкування другого дня 5780-го Нового року співають, танцюють, час від часу водять хороводи та читають Тору.

“Усе відбувається просто неба, вулиці буквально переповнені паломниками. Чи не усі хасиди, які приїхали до Умані на святкування єврейського Нового року, вийшли до місцевих річок. Там відбувається процес омовіння: на березі люди читають Святе письмо і викидають у воду крихти, згадують свої гріхи і їх має з’їсти риба. Дехто голяка стрибає у воду з криками”, – розповів кореспондент.

112.ua

Він додав, що не всім паломникам вистачає місця для проведення такого обряду, тому людям подовгу доводиться стояти в чергах. Здійснивши обряд, хасиди повертаються до домівок, де продовжують святкування у сімейному колі.

Нагадаємо, вчора, 29 вересня, хасиди в Умані почали святкування Рош Гашана – єврейського Нового року. Детальніше про це свято читайте тут. 

Джерело: www.112.ua