Новини України та світу

Спілка журналістів закликала СБУ розслідувати атаку на телеканал “112 Україна”

Телеканал не визнають потерпілою стороною і він залишається без охорони держави

Джерело: 112.ua

Спілка журналістів закликала СБУ розслідувати атаку на телеканал "112 Україна"

Національна спілка журналістів України (НСЖУ) закликала Службу безпеки України та інші правоохоронні відомства до проведення ефективного розслідування атаки на офіс телеканалу “112 Україна”, коли у вивіску поцілили з гранатомета. Про це заявив голова НСЖУ Сергій Томіленко у Facebook.

“Стрілянина по редакції ЗМІ з гранатомету – це відверте залякування всіх українських журналістів – і столичних, і регіональних”, – наголошує Томіленко.

Новини за темою: Будівлю телеканалу “112 Україна” обстріляли з гранатомета

В НСЖУ звертають увагу, що попри гарячі дискусії про редакційну політику та про вплив власників на свої медіа, фізичні атаки на журналістів та ЗМІ є дикунством.

“Міжнародні партнери засудили теракт проти телеканалу “112 Україна” та вимагають належного його розслідування. Від України очікують реального захисту журналістів та практики цивілізованих дискусій щодо проблем інформаційного простору, – додав Томіленко.

Новини за темою: У СБУ відреагували на обстріл з гранатомета будівлі “112 Україна”

Раніше колектив телеканалу “112 Україна” звернувся до Національної спілки журналістів України з проханням про сприяння захисту прав та інтересів журналістів ЗМІ після обстрілу будівлі телеканалу з гранатомету.

Новини за темою: У Раді Європи відреагували на обстріл телеканалу “112 Україна”

Журналісти вимагають оперативного розслідування і визнання телеканалу потерпілою стороною. Телеканал продовжує залишатися сам на сам із проблемами безпеки, адже навіть скоєння терористичного акту не стало аргументом для прийняття рішення про охорону безпеки відповідними підрозділами правоохоронних органів. 

Нагадаємо, у ніч на 13 липня невідомі з гранатомета обстріляли будівлю телеканалу “112 Україна“. На місце події приїхали правоохоронці, які знайшли недалеко від будівлі тубус. Внаслідок вибуху потерпілих немає. У поліції відкрили кримінальну справу за статтею “Терористичний акт”. 

Телеканал “112 Україна” вимагає від президента, уряду, а особливо від силових структур засудити застосування сили і погрози щодо журналістів; засудити терористичний акт щодо “112 Україна” і найголовніше – гарантувати безпеку співробітників “112 Україна” і 112.ua.

Джерело: www.112.ua

Close