Новини України та світу

Спікер Палати представників США Пелосі звинувачує Трампа в спробах приховати тиск на керівництво України

За словами Пелосі, у скарзі згадується неодноразове зловживання Білим домом системою електронних записів, призначеною для зберігання секретної інформації про національну безпеку

Джерело: 112.ua

Спікер Палати представників США Пелосі звинувачує Трампа в спробах приховати тиск на керівництво України

Спікер Палати представників США Ненсі Пелосі у четвер звинуватила президента США Дональда Трампа у спробі приховувати факт свого тиску на керівництво України. Про це повідомляє Reuters.

Новини за темою: Візит віце-президента США Майка Пенса на інавгурацію Зеленського був скасований за наказом Трампа

“Президент весь час займався приховуванням”, – сказала Пелосі, пославшись на скаргу інформатора, яка, за її словами, змалювала в загальних рисах зусилля Білого дому “заблокувати” оприлюднення всіх записів розмови між Трампом і президентом України Володимиром Зеленським.

За словами Пелосі, у скарзі згадується неодноразове зловживання Білим домом системою електронних записів, призначеною для зберігання секретної інформації про національну безпеку.

Новини за темою: Трамп відреагував на публікацію доповіді розвідника про його розмову з Зеленським: Полювання на відьом і обман

Пелосі сказала журналістам, що розслідування у справі про імпічмент Трампа, розпочате Палатою представників на цьому тижні, буде сфокусоване на епізоді з Україною, однак інші випадки, коли Трамп міг зловживати владою, будуть розглянуті пізніше.

Адміністрація Трампа спочатку стверджувала, що на неї не поширюється закон про інформаторів, який вимагає автоматичного розкриття даних перед Конгресом.

Нагадаємо, 26 вересня Комітет з розвідки Палати представників США оприлюднив повну версію скарги про тиск з боку президента США Дональда Трампа на президента України Володимира Зеленського в телефонній розмові в липні.

Перед цим, 25 вересня, Білий дім оприлюднив розшифровку розмови двох президентів, переклад з англійської мови можна почитати тут.

Раніше низка американських ЗМІ опублікувала інформацію про телефонну розмову, яка загрожувала Трампу імпічментом. Йшлося про те, що Трамп 25 липня намагався в телефонній бесіді переконати Зеленського в необхідності розпочати розслідування щодо Гантера Байдена. Американські журналісти писали, що Трамп, намагаючись ініціювати розслідування проти сина Байдена, затримував надання Україні військової допомоги. Згодом Трамп заявив, що США вже виділили Україні обіцяну допомогу.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close