Новини України та світу

Sony Pictures і Marvel оголосили, що випустять третю частину “Людини-павука”

Компанії змогли залагодити фінансові розбіжності з Disney, випуск фільму намічений на 16 липня 2021 року

Джерело: 112.ua

Sony Pictures і Marvel оголосили, що випустять третю частину "Людини-павука"

Третю частину серії “Людина-павук: Повернення додому” все-таки знімуть. Про це оголосили Sony Pictures і Marvel, пише Variety.

У створенні фільмів буде брати участь і президент Marvel Studios Кевін Файгі, якого раніше Disney пропонував зберегти тільки в якості консультанта.

Нову угоду підписали в четвер пізно ввечері, за даними видання Marvel і Disney отримають приблизно по 25% прибутку. Disney збереже свої права на мерчендайзинг і виділить близько чверті фінансування. Як частина угоди, Людина-павук також з’явиться в одному майбутньому фільмі Marvel Studios.

Фільм планують випустити 16 липня 2021 року, головна роль дістанеться, як і в попередніх частинах франшизи, Тому Холланду.

Раніше в пресі з’явилася інформація про те, що студія Marvel, яка належить корпорації Disney, не змогла досягти угоди з володіє правами Людини-павука компанією Sony Pictures. Нібито Disney запропонували ділити фінансування і прибуток від фільмів про нього навпіл, але Sony відкинула цю пропозицію, побажавши зберегти за собою право на левову частку прибутку від франшизи. У найближчій перспективі це означає, що глава Marvel Studios Кевін Файгі швидше за все не буде продюсувати дві картини про Спайдермена, які зараз знаходяться в роботі. А в цілому загрожує виходом супергероя з числа персонажів розширеної киновселенной Marvel. В офіційному коментарі представники Sony поклали відповідальність за цей конфлікт на незговірливість босів Disney.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close