Новини України та світу

Солом’янський суд поновив справу проти екс-глави НАПК Корчак

За словами заявника, крім допиту Корчак, ніяких інших дій по встановленню обставин детективами НАБУ здійснено не було

Джерело: 112.ua

Солом'янський суд поновив справу проти екс-глави НАПК Корчак

Солом’янський районний суд скасував постанову Національного антикорупційного бюро про закриття справи про призначення екс-глави Нацагентства з питань запобігання корупції Наталією Корчак премій самій собі. Про це повідомляє портал “Українські новини”.

Заявник подав до суду скаргу про те, що НАБУ закрила кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України стосовно екс-глави НАПК Корчак на підставі ст. 284 КПК, у зв’язку з відсутністю в її діях складу злочину.

Новини за темою: Е-декларування, премії, гаражі та інші гучні скандали: Чим запам’ятається Наталія Корчак як голова НАЗК

Прийняте НАБУ рішення про закриття кримінального провадження, на думку заявника, не ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин кримінального провадження.

Також заявник додав, що після скасування попередньої постанови про закриття провадження, детективом було проведено єдина слідча дія — це допит Корчак, на якому екс-голова НАПК повідомила, що рішеннями Національного агентства, члени НАПК “делегували їй право на прийняття відповідних правил.

Відзначимо, за словами заявника, ніяких інших дій по встановленню фактичних обставин детективом здійснено не було.

Новини за темою: Корчак призначено уповноваженою з питань гендерної рівності в НАЗК

У свою чергу детектив НАБУ заявив, що Корчак, займаючи посаду голови НАПК, діяла в межах наданих їй законом повноважень і способом, передбаченими законами України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАБУ закрила кримінальне провадження про призначення колишньою главою НАПК Наталією Корчак премій самій собі. У квітні поточного року це розслідування було припинено, а справа закрита у зв’язку з відсутністю в діях Корчак складу кримінального злочину.

Джерело: www.112.ua