Новини України та світу

Софі Тернер і Джо Джонас зробили однакові татуювання в пам’ять про свого улюбленця

Софі Тернер і Джо Джонас зробили однакові татуювання в пам'ять про свого улюбленця

Знамените подружжя актриси Софі Тернер і музиканта Джо Джонаса пережило гірку втрату – нещодавно їхній домашній улюбленець, собака Валдо, загинув під колесами автомобіля. В пам’ять про нього закохані зробили однакові тату.

Сумна подія сталась 27 липня у Нью-Йорку, коли Джо Джонас і доглядач за собаками прогулювались Манхеттеном, як раптом Валдо вирвався з повідка, злякався перехожих і потрапив під колеса автомобіля. Зустрічна машина після цього збила собаку породи “аляскинський клі-кай”, який одразу помер на місці події.

Джо Джонас назвав цю ДТП “дивною” і звернувся до правоохоронних органів. За інформацією видання TMZ, пара оговтувалась від трагедії два дні, після чого 29 липня звернулась в поліцейським відділок Нью-Йорка. Щоб легше перенести втрату домашнього улюбленця, Софі і Джо навіть звернулись до психотерапевта.

Окрім цього, пара зробила однакові татуювання в честь Валдо.

View this post on Instagram

R.I.P. my little angel.

A post shared by J O E J O N A S (@joejonas) on

Додамо, що домашній улюбленець з’явився у сім’ї Софі Тернер і Джо Джонаса в квітні 2018 року. Перед цим музикант подарував коханій щеня під назвою Поркі, а через згодом в них з’явилось ще одне щеня Валдо. Софі Тернер тоді не тямила себе з щастя. Наразі прихильники подружжя висловлюють свої співчуття у соціальних мережах.

View this post on Instagram

Bruthuz 👊

A post shared by Waldopicassojonas (@waldopicassojonas) on

https://www.instagram.com/p/BhooH06APXg/

https://www.instagram.com/p/BqF3wuNhP4g/

Джерело Телеканал новини «24»
30.07.2019

Close