Новини України та світу

Смертельний обвал будинку у Дрогобичі: у місті оголосили дводенну жалобу

Смертельний обвал будинку у Дрогобичі: у місті оголосили дводенну жалобу

У Дрогобичі обвалилася частина 4-поверхового будинку вночі з 27 на 28 серпня. Загинули щонайменше 2 людей. Під завалинами ще четверо осіб, серед них – одна дитина. 29 і 30 серпня в місті оголошено жалобу за жертвами обвалу під’їзду житлового будинку.

Відповідне розпорядження підписав мер Дрогобича Тарас Кучма.

Так, на знак скорботи за загиблими в дні жалоби на всій території міста закликають приспустити прапор України з траурною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ та організацій на території міста.

Рекомендують також не проводити розважально-концертних заходів. На ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті заборонено звучання розважальної музики.

Що відомо про обвал будинку в Дрогобичі? У Дрогобичі на Львівщині близько 3 ночі 28 серпня обвалилася частина 4-поверхового будинку вночі з 27 на 28 серпня. Загинули щонайменше 2 людей. Під завалинами ще четверо людей, серед них – одна дитина. Обвал зруйнував 13 квартир.

Версію вибуху газу відкинули, адже шибки у сусідніх квартирах цілі. Мешканці відверто на камеру зізнаються, що їхній будинок був у недбалому стані, що вже пішли тріщини стінами.

В ході рятувальної операції ДСНСники зараз починають свердлити маленькі дірки у стінах підвалу. Через них вони збираються пропускати мікрокамери і таким чином спостерігати за людьми, які залишилися під завалинами, адже досі невідома доля чотирьох осіб.

ОБВАЛ БУДИНКУ У ДРОГОБИЧІ: 
хроніка подій

 • 17:47
  28 серп

  Обвал у Дрогобичі: рятувальники запускають камери для спостереження за людьми під завалинами

 • 16:34
  28 серп

  Обвал будинку у Дрогобичі: чому рятувальники відкинули версію вибуху газу

 • 16:33
  28 серп

  Смертельний обвал будинку у Дрогобичі: з’явилася реакція Зеленського

 • 12:21
  28 серп

  Смертельний вибух у Дрогобичі: є нова загроза обвалу будинку

 • 09:39
  28 серп

  Смертельний вибух у багатоповерхівці в Дрогобичі: фото і відео наслідків

Джерело Телеканал новини «24»
28.08.2019