Новини України та світу

Смартфон Samsung Galaxy S8 врятував життя 20 людей

Смартфон Samsung Galaxy S8 врятував життя 20 людей

Під час аварії в морі біля Філіппін близько 20 людей опинились в смертельній небезпеці. Одного із користувачів був смартфон Samsung Galaxy S8. Він “вижив” після занурення у воду і допоміг викликати допомогу.

Як сказано на офіційному сайті Samsung, човен з 16 іноземними дайверами і чотирма громадянами Філіппін перекинувся під час екскурсії. Приблизно через 30 хвилин після того, як човен перекинувся, пасажири змогли покликати на допомогу. Всім вдалось повернутися на берег.

“Я дуже сподіваюся, що моя подяка може бути надана інженерній команді. Чесно кажучи, це дійсно врятувало нас усіх. Тільки мій S8 зміг підключитися до мережі. Він залишався живим набагато довше, ніж я думав, і це дійсно мало значення”, – сказав врятований хлопець.

Цікаво, що Galaxy S8 сертифікований як водостійкий пристрій у прісній воді і терміном не довше 30 хвилин. Тобто той факт, зо смартфон пережив занурення у солону воду — велика удача.

Смартфони Galaxy також дають змогу користувачам відправляти повідомлення SOS призначеним екстреним контактам, включивши функцію “Надіслати повідомлення SOS”.

Джерело Телеканал новини «24»
28.07.2019

Close