Новини України та світу

SkyUp відкриває нові рейси до Чехії: коли і за скільки

SkyUp відкриває нові рейси до Чехії: коли і за скільки

Тепер полетіти у Прагу можна зі Львова та Харкова, а до Пардубіце – із Києва. Український лоукостер SkyUp Airlines відкриває три нові рейси до Чехії.

Напрямки відкриваються у межах зимової польотної програми, повідомляє прес-служба лоукостера. Скористатись новими рейсами можна буде у жовтні, а квитки доступні для покупки.

Скільки коштуватимуть квитки

Київ – Пардубіце

Вартість: від 1247 гривень

Коли: вівторок, п’ятниця, неділя

Запускається з 22 жовтня 2019 року

Харків – Прага

Вартість: від 1501 гривні

Коли: четвер, неділя

Запускається з 17 жовтня 2019 року

Львів – Прага

Вартість: від 992 гривень 

Коли: четвер, неділя

Запускається з 17 жовтня 2019 року

Окрім того, із аеропорту міста Пардубіце до центру чеської столиці курсуватимуть шатли. Автобуси відправлятимуться через 30 хвилин після прибуття літака. Ціна квитка в одну сторону – 3 євро, туди і назад – 5 євро, його можна буде придбати на сайті або у аеропорту.

Що відомо про справу SkyUp в Баришівському суді?

24 травня Баришівський районний суд Київської області позбавив ліцензії українську авіакомпанію SkyUpSkyUp відкриває нові рейси до Чехії: коли і за скільки Airlines на перевезення пасажирів. Рішення було винесе нібито за позовом невдоволеної пасажирки. Причиною в ухвалі вказано системне невиконання зобов’язань перед клієнтами, затримка рейсів і відсутність контролю за виконанням норм авіаційної безпеки.

У міністерстві інфраструктури України наголосили, що ухвала є недійсною, адже ліцензію на дозвіл польотів видає та анульовує лише Державна авіаційна служба.

Також у SkyUp додали, що пасажирка, яка подала позов, не користувалась послугами авіакомпанії і фізично не могла придбати квиток на рейс Київ-Шарм-ель-Шейх, як вказує у позові, тому що такі рейси є чартерними і квитки на них не продаються.

Джерело Телеканал новини «24»
31.07.2019

Close