Новини України та світу

Скічко про навчання у Трускавці: Знаю давно, що таке макроекономіка

За його словами, завданням тренінгів є створити робочу групу, яка буде працювати і взаємодіяти між собою

Джерело: 112.ua

Скічко про навчання у Трускавці: Знаю давно, що таке макроекономіка

Телеведучий і обраний до Верховної Ради від партії “Слуга народу” Олександр Скічко заявив, що головним завданням тренінгів у Трускавці є створення робочої групи, яка буде працювати і взаємодіяти між собою. Про це Скічко заявив у коментарі телеканалу “112 Україна“.

“Я маю економічну освіту, тому що таке макроекономіка я знаю вже давно”, – заявив Скічко.

Новини за темою: Телеведучий Олександр Скічко заявив, що йде на вибори до Ради від “Слуги народу”

Учасники сьогодні говоритимуть про формування держбюджету.

“Ми сьогодні говоримо про макроекономіку, формування бюджету, щойно обговорювали ВВП, ну, такі, певні макроекономічні показники. Але мені здається, що основна взагалі суть цього тренінгу, який там відбувається протягом 7 днів, це поспілкуватися, познайомитися один з одним, попрацювати в групах, і знайти комунікацію. Тому що це надзвичайно важливо, бо, як ми знаємо, попередні народні депутати – вони толком могли один одного не знати в обличчя, хто в них там в партії знаходиться і так далі, наше завдання створити робочу групу, яка реально буде працювати і взаємодіяти між собою”, – заявив Скічко.

Новини за темою: Меркель дивилася нарізку епізодів із серіалу “Слуга народу”, – Павло Клімкін

Він додав, що його напрямком є залізничний транспорт, і головними проблемами в “Укрзалізниці” зараз є тіньові схеми, проблеми в закупівлі. Для їх вирішення потрібно ліквідувати або мінімізувати корупцію, запровадити інші механізми для розвитку залізничного транспорту.

“Є всі ці схеми, всі про них знають, але ніхто не хоче їх змінювати. В нас є проблеми з тягою в Україні, дуже давно вже хочуть запровадити приватну тягу, але все ніяк до цього не дійдуть. В нас є напрямки в пасажирських перевезеннях, які є абсолютно збиткові, їх надзвичайно багато”, – заявив Скічко.

Новини за темою: “Слуга народу” хоче створити коаліцію з новими політичними силами

Нагадаємо, 29 червня у Трускавці Львівської обл. почалася “Школа депутатів” для представників пропрезидентської партії “Слуга народу”.

Кандидат у нардепи Микола Тищенко розповів, що на навчанні відпрацьовують загальні проблеми, які можуть існувати перед ними як перед депутатами Верховної Ради.

Джерело: www.112.ua