Новини України та світу

Шукали всю ніч: У Карпатах знайшли хлопчика, який загубився під час збору дикоросів

Дитину вже повернули батькам, його стан задовільний

Джерело: 112.ua

Шукали всю ніч: У Карпатах знайшли хлопчика, який загубився під час збору дикоросів

У Карпатах знайшли 10-річного хлопчика, який загубився під час збору дикоросів у горах. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби. 

Дитина зникла вчора у горах на Закарпатті. Коли хлопчика не змогли відшукати самостійно, то звернулися за допомогою. Прикордонники долучилися до пошуку дитини. Вже близько 6 ранку його знайшли. 

“Вчора надвечір прикордонники отримали інформацію, що 10-річний хлопчик загубився у горах на Закарпатті під час збору дикоросів, та одразу долучились до його пошуків. Сьогодні близько 6-ї ранку прикордонний наряд відділення “Богдан” знайшов дитину”, – йдеться у повідомленні. 

Варто зазначити, що хлопчика знайшли на відстані близько 17-ти кілометрів від населеного пункту Богдан, що у Рахівському районі області. Дитину вже передали батькам, його стан задовільний.

Нагадаємо, в Карпатах в Івано-Франківській області у середині липня пішов сніг. На горі Піп Іван Чорногірський хмарно, сніг з дощем, вітер західний 7-8 м/с. Температура повітря становить +3 градуси.

Джерело: www.112.ua