Новини України та світу

Шуфрич: Я дуже переживаю за нову команду, яка сьогодні прийде до влади

Шуфрич: Я дуже переживаю за нову команду, яка сьогодні прийде до влади

Народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич дуже переживає за нову команду, яка сьогодні прийде до влади. Про це він заявив перед відкриттям сесія Верховної Ради IX скликання.

Джерело: 112.ua

“Такий общеответственный день в історії нашої країни – це без пафосу, без всякого перебільшення. Сьогодні, можливо, ми побачимо щось нове, а, можливо, побачимо щось дуже добре забуте старе, що ж це буде? Голобородько? або все-таки ті, які люблять ниточки? Я дуже переживаю за нову команду, яка сьогодні прийде до влади. У мене немає ніяких сумнівів – вони сформують всі органи влади, встановлять керівництво над силовими структурами, і, безумовно, ми всі будемо чекати і сподіватися, що вони зроблять саме те, що від них чекає український народ”, – сказав він.

Депутат зазначив, що з одного боку це – величезна можливість, а з іншого– величезна відповідальність.

“І дуже б хотілося, щоб у хлопців вийшло, тому що люди вірять. Те, що буде для людей добре, безумовно, буде підтримано. Я ще раз підкреслюю, ми, напевно, єдині, хто чітко заявили, що ми в опозиції. Всі інші там заграють, псевдоопозиція, ми не боїмося цього. І ще раз наголошую, те, що буде для людей, буде підтримано, а те, в чому ми будемо сумніватися, ми людям будемо говорити, що тут щось не так”, – додав Шуфрич.

112.ua

Раніше народний депутат України від “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук висловив думку, що Шуфрич як голова парламентського комітету з питань свободи слова буде її відстоювати, незалежно від числа депутатів там.

Джерело: www.112.ua