Новини України та світу

Шуфрич: Припинення ліцензії “112 Україна” не буде сприяти можливостям мовлення регіональних каналів

Нардеп вважає, що сформована ситуація є результатом бездіяльності самої Нацради

Джерело: 112.ua

Шуфрич: Припинення ліцензії "112 Україна" не буде сприяти можливостям мовлення регіональних каналів

Припинення ліцензії “112 Україна” не буде сприяти можливостям мовлення регіональних каналів. Таку думку в ефірі телеканалу “112 Україна” висловив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Нестор Шуфрич.

“Конфлікт, який створений між ліцензіатом та інтересами місцевих радіокомпаній, можна вважати штучним, оскільки держава не змогла забезпечити рівний доступ усіх місцевих каналів до можливості отримання цифрової ліцензії”, – вважає Шуфрич.

Нардеп вважає, що сформована ситуація є результатом деякої бездіяльності самого Нацради, а також, на його думку, компанії діяли у вимушених умовах.

“Безумовно сьогодні у разі прийняття цього рішення (позбавлення ліцензії на цифрове мовлення, – ред.) буде погіршена їх можливість надавати інформацію”, – прогнозує він.

“Моя особиста точка зору, що припинення або непродовження дії ліцензії ні в якому разі не сприятиме можливості мовлення, а то і звузить, і зменшить можливості надання інформації конкретним компаніям нового формату”, – уклав він.

Шуфрич підкреслив, що замість того, щоб в цілому піднімати питання про захист прав всіх регіональних телекомпаній та їх можливості подавати свій продукт, зараз буде прийнято рішення, яке “дуже складно буде сприйняте громадянами України”.

Нагадаємо, сьогодні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила безпрецедентне рішення – позбавила телеканал “112 Україна” цифрових ліцензій на мовлення.

Канал продовжує мовлення і доступний для своїх глядачів на супутнику, в кабельних мережах і в інтернеті.

Джерело: www.112.ua