Новини України та світу

Шуфрич: Мирне врегулювання ситуації на Донбасі – це основа зростання економіки України

Шуфрич: Мирне врегулювання ситуації на Донбасі – це основа зростання економіки України

Мирне врегулювання ситуації на Донбасі – це основа зростання економіки України. Про це заявив народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Мирне врегулювання на Донбасі – це основа зростання економіки, основа соціальної стабільності, і відповідно ми до цього так і повинні підійти. Вчора була довга ніч, і я хочу віддати належне, може ще зроблю один комплімент народним депутатам з “Слуги народу” – вони реально цікавляться, як закінчити цей конфлікт”, – сказав він.

Шуфрич додав, що також у депутатів від “Слуги народу” є розуміння, що конфлікт на Донбасі треба закінчити.

“Хтось називає це війною, хтось конфліктом, але є розуміння того, що це треба закінчити, і це викликає у мене дуже позитивну емоцію, навіть надію. Будемо сподіватися, що це щире бажання, яке ми бачимо і у Зеленського. Люди приходили, запитували. Давайте будемо говорити відверто, люди ж дивляться телевізор”, – констатував парламентарій.

Раніше голова “Опозиційної платформи – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук повідомив, що партія вносить проект постанови про мир в Україні, припинення бойових дій і виконання Мінських угод.

Джерело: www.112.ua