Новини України та світу

Шуфрич: Добре, що у Медведчука є можливість домовитися про звільнення українців

Шуфрич: Добре, що у Медведчука є можливість домовитися про звільнення українців

Те, що у голови партії “Опозиційна платформа – За життя”, народного депутата Віктора Медведчукаа є можливість домовитися про звільнення полонених українців – це добре. Про це заявив народний депутат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестор Шуфрич в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“По-перше, чому несподівано? Вадим Рабинович давно говорив, що домагається звільнення Клыха. Точно не треба було анонсувати. Те, що Вадим Зіновійович працює у цьому напрямку він, по-моєму, і в ефірах не раз говорив. Те, що він з Віктором Медведчуком – це логічно. Слава богу, що є така можливість, дасть бог, і домовляться про звільнення хлопців. Правильно підкреслив Вадим, він сказав, що займається обміном держава, це повноваження держави. Вони відвідали. Думаю, не просто сало привезли, видно, є якісь дії, якась перспектива повернення цих двох утримуваних сьогодні на території РФ”, – сказав він.

Шуфрич також додав, що радий, що президент Володимир Зеленський почав говорити з Росією.

“Єдине, я радий, що Зеленський почав говорити з Росією. Він почав говорити паралельно з нами, ми запропонували можливість об’єднати наші ресурси, тому ми це робимо, виходячи з наших скромних можливостей, а президент має шалений потенціал повернути наших громадян, і я сподіваюся він його використовує”, – зазначив парламентарій.

Раніше Медведчук заявляв, що його візит до Москви проходить на прохання родичів ув’язнених у Росії українців і для того, щоб наблизити момент обміну.

Джерело: www.112.ua