Новини України та світу

Шокін через Верховний суд планує поновитися на посаді генпрокурора

Верховний суд розгляне позов Шокіна 3 жовтня

Джерело: 112.ua

Шокін через Верховний суд планує поновитися на посаді генпрокурора

Колишній генеральний прокурор Віктор Шокін через Верховний суд збирається поновитися на посаді. Про це йдеться в матеріалах суду. 

Варто зазначити, що судове засідання заплановано на 10:00 3 жовтня. 

“Справу розглядати за правилами спрощеного позовного провадження колегією суддів у складі п’яти суддів. Повідомити учасників справи про розгляд справи у судовому засіданні, яке відбудеться в 10:00. 3 жовтня 2019 в приміщенні суду за адресою: вул. Московська, 8, корпус 5, м. Київ, 01029”, – йдеться в матеріалах суду. 

Шокін вимагає визнати незаконним рішення Порошенка про його звільнення. 

Нагадаємо, що 29 березня 2016 року Верховна Рада України голосами 289 нардепів дала згоду на звільнення президентом генерального прокурора України Віктора Шокіна.

За кілька годин до рішення Ради Шокін своїм указом звільнив заступника генпрокурора – прокурора Одеської обл. Давида Сакварелідзе.

Сам Шокін заявив, що радий, що депутати прийняли таке рішення. 

Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Віктора Шокіна з посади генерального прокурора України від 3 квітня 2016 року.

20 квітня 2017 року Вищий адмінсуд відмовився розглядати позов екс-генпрокурора Віктора Шокіна про відновлення його на посаді.

Джерело: www.112.ua