Новини України та світу

Школярка-активістка зі Швеції візьме участь у саміті ООН

В цьому році дівчинка отримала найвищу нагороду правозахисної організації Amnesty International – звання “Посол совісті”

Джерело: 112.ua

Школярка-активістка зі Швеції візьме участь у саміті ООН

До Нью-Йорка прибула 16-річна еко-активістка зі Швеції Грета Тунберг для участі у саміті ООН з питань клімату в США і у конференції в Чилі. Про це повідомляє DW.

Наголошується, що дівчинка 2 дні мандрувала на яхті Malizia, який плив з британського Плімута до Коні-Айленда в Нью-Йорку. Дівчинка віддала перевагу такому способу пересування, а не літакам, тому що, на її думку, вони дуже шкодять навколишньому середовищу.

У вересні Грета візьме участь у саміті ООН в Нью-Йорку, а в грудні планує відвідати Всесвітню конференцію на захист клімату в Сантьяго, Чилі. Таким чином дівчинка пропустить рік шкільних занять.

Але рік обіцяє бути насиченим. У перервах між заходами, Грета буде брати участь у демонстраціях “П’ятниця заради майбутнього” в захист клімату, які вони сама ініціювала рік тому.

Видання зазначає, що в 2018 році Грета вже відвідувала конференції ООН у Польщі, де висловила свою точку зору з приводу політичних рішеннях в області клімату. А в січні цього року Грета відвідала 49-й Всесвітній екологічний форум у Швейцарії.

Цієї весни шведська еко-захисниця стала номінантом на Нобелівську премію миру, а пізніше вона отримала найвищу нагороду правозахисної організації Amnesty International – звання “Посол совісті”.

Кар’єра Грети почалася з того, що в 15 років вона почала протестувати біля будівлі шведського парламенту з плакатом “Шкільний страйк за клімат”, закликаючи уряд вирішувати екологічну ситуацію в світі. Так дівчинка надихнула велику кількість школярів на подібні страйки.

Новини за темою: В ООН оголосили надзвичайну кліматичну ситуацію

Джерело: www.112.ua