Новини України та світу

Що про ворога Трампа розповів американцям Шокін і як це вплине на вибори в США

Що про ворога Трампа розповів американцям Шокін і як це вплине на вибори в США

“Українське питання” – знову на перших шпальтах американських ЗМІ в контексті набирає хід передвиборних перегонів за крісло президента США. Як відомо, за Овальний кабінет Білого дому на Капиталийских пагорбах вже йде боротьба між чинним главою держави – республіканцем Дональдом Трампом і ставлеником Демократичної партії, колишнім віце-президентом Джо Байденом.

Джерело: 112.ua

Скандальні події в Києві за участю останнього, що відбулися в період президентства Петра Порошенка, нинішня Адміністрація у Вашингтоні намагається використовувати як ключовий козир для обнулення шансів на успіх 76-річного демократа на виборах президента США, запланованих на 2020 рік.

Але і прихильники Байдена, схоже, не сидять склавши руки, контратакуючи свого опонента, висуваючи на адресу команди Трампа претензії в нечесній грі. А це нова інтрига, розібратися в якій слід українцям, і не тільки.

Що стоїть за черговий гонкою компроматів американських “політичних динозаврів”, як з цим пов’язані звільнення колишнього генпрокурора України Віктора Шокіна і лавірування його наступника Юрія Луценка, а також наскільки нелегкий вибір у всій історії належить зробити нинішньому главі нашої держави Володимиру Зеленському, розбиралася “Страна”.


Джерело: www.112.ua