Новини України та світу

“Шахтар” вперше за 13 років змінив титульного спонсора: відео

"Шахтар" вперше за 13 років змінив титульного спонсора: відео

У донецького “Шахтаря” вперше за останні 13 років змінився титульний спонсор. Новим партнером “гірників” стала TM Parimatch.

Угода передбачає нанесення логотипу TM Parimatch на ігрові футболки “Шахтаря” в матчах української Прем’єр-ліги.

View this post on Instagram

Новим титульним партнером ФК «Шахтар» стала TM Parimatch. Угода передбачає нанесення логотипа @parimatchnews на ігрові футболки «Шахтаря» в матчах української Прем’єр-ліги. #ЗарядженіПеремагати ⠀ Перший матч із логотипом нового титульного партнера на футболках «Шахтар» проведе вже 28 липня в Суперкубку України з київським «Динамо». ⠀ Новым титульным партнером ФК «Шахтер» стала TM Parimatch. Соглашение предусматривает нанесение логотипа @parimatchnews на игровые футболки «Шахтера» в матчах украинской Премьер-лиги. #ЗаряженыПобеждать ⠀ Первый матч с логотипом нового титульного партнера на футболках «Шахтер» проведет уже 28 июля в Суперкубке Украины с киевским «Динамо». ⠀ TM Parimatch has become the new title partner of #Shakhtar. The agreement provides for applying the @parimatchnews logo on Shakhtar player shirts in the Ukrainian Premier League games. ⠀ Shakhtar will play the first match with the new title partner’s logo on their shirts vs Dynamo Kyiv in the Ukrainian Super Cup clash on July 28.

A post shared by FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar) on

За два сезони бренди реалізували ряд спільних проектів для уболівальників і ЗМІ. Це тренування з зірками, розважальні активності перед матчами, меценатські проекти з обдарованими дітьми.

Партнерство лідерів ринку – унікальний прецедент для Східної Європи. За минулі два роки спільної роботи Parimatch зарекомендував себе як надійний і амбітний партнер, який інвестує серйозні кошти в розвиток українського спорту. Упевнений, що разом ми досягнемо нових перемог,
– зазначив генеральний директор “Шахтаря” Сергій Палкін.

Перший матч з логотипом нового титульного партнера на футболках “Шахтар” проведе вже 28 липня в Суперкубку України з київським “Динамо”.

Джерело Телеканал новини «24»
27.07.2019