Новини України та світу

Шамшур може стати новим послом України у США замість Чалого

Офіс президента розглядає кількох кандидатів на посаду посла в США

Джерело: 112.ua

Шамшур може стати новим послом України у США замість Чалого

Новим послом України в США замість звільненого Валерія Чалого може стати дипломат Олег Шамшур, який зараз очолює українське диппредставництво у Франції. Про це повідомляє BBC.

Новини за темою: Посол Франції Ізабель Дюмон попрощалася з українцями у зв’язку із завершенням строку її повноважень

Видання зазначає, що Офіс президента розглядає кількох кандидатів на посаду посла в США. За однією інформацією, кілька з них відмовилися їхати до Вашингтона, за іншою – їх не погодили Штати. Тож процес затягнувся.

Новини за темою: Боротьба з корупцією і реформи: Посол ЄС Мінгареллі розповів, про що говорив із Зеленським

Зараз як можливих кандидатів в дипколах називають посла України в Ізраїлі Геннадія Надоленка – він кадровий дипломат і працював у посольстві України в США, а також посла України у Франції Олега Шамшура, який вже очолював українське посольство у Штатах. Перший назвав цю інформацію “чутками”, а другий, за нашими даними, в ці дні якраз перебуває у Києві.

Новини за темою: В України жахливий імідж, але їй самій потрібно перестати асоціювати себе тільки з негативом, — посол ЄС

“Європейська правда” також володіє даними, що в Офісі президента розглядають кандидатуру Шамшура.

Як повідомлялося, 19 липня Володимир Зеленський звільнив Валерія Чалого з посади посла України в США, а також з посади українського посла в Антигуа і Барбуда і Тринідад і Тобаго, які він обіймав за сумісництвом.

Джерело: www.112.ua

Close