Новини України та світу

Серіал по “Зоряних війнах” про Обі-Вана Кенобі зніме Дебора Чоу

Проект вийде на новому стримінговому сервісі Disney+

Джерело: 112.ua

Серіал по "Зоряних війнах" про Обі-Вана Кенобі зніме Дебора Чоу

Під час заходу D23 Expo 2019 компанія Disney підтвердила роботу над серіалом по всесвіту “Зоряних воєн” про Обі-Вані Кенобі, головну роль в якому зіграє Юен Макгрегор.

Тепер же стало відомо, як пише Еmpire, що працювати над новим проектом буде режисер Дебора Чоу, яка поставила два епізоди “Мандалорця” для Disney+, а також відома за серіалами “Американські боги”, “Краще телефонуйте Солу”, “Залізний кулак”, “Джессіка Джонс”, “Містер Робот” та ін.

“Ми дійсно хотіли вибрати режисера, який міг би досліджувати і тиху рішучість, і багату містику такого персонажа як Обі-Ван, щоб природно вписати його в сагу “Зоряних воєн”. Відштовхуючись від її феноменальної роботи з розвитку наших персонажів в “Мандалорці”, я повністю впевнена, що Дебора — правильний режисер для того, щоб розповісти цю історію”, – зазначила у своїй заяві президент Lucasfilm Кетлін Кеннеді.

Сценарій для фільму вже написаний, зйомки стартують вже в наступному році. Дія нового серіалу розгорнеться через вісім років після подій фільму “Зоряні війни. Епізод III: Помста ситхів”.

Проект вийде на новому стримінговому сервісі Disney+. Офіційна дата прем’єри на даний момент тримається в секреті.

Як повідомлялося раніше, глава Marvel Кевін Файгі займеться новим фільмом по “Зоряних війнах”.

Джерело: www.112.ua