Новини України та світу

Серед кандидатур до нової ЦВК є представники попереднього складу комісії, – нардеп

Качура зазначив, що чинних нардепів у складі нового Центрвиборчкому не буде

Джерело: 112.ua

Серед кандидатур до нової ЦВК є представники попереднього складу комісії, - нардеп

Серед кандидатів у Центральну виборчу комісію нема чинних нардепів, утім є кілька осіб з попереднього складу ЦВК. Про це повідомив народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Качура, передає “Цензор.НЕТ”.

“Ми ухвалили, що у нас 2, 3, 4 жовтня будуть пленарні дні. Тому ми можемо в ці дні розглянути це питання. Але, водночас, всі фракції всіх кандидатів направили президенту, ми тепер чекаємо від президента подання”, – сказав Качура.

Качура зазначив, що кількість членів ЦВК залишатиметься незмінною (17 людей), оскільки зараз “немає зараз часу переписувати закон”.

Нагадаємо, 13 вересня Верховна Рада достроково звільнила всіх членів Центральної виборчої комісії. За проект постанови № 2127 проголосував 341 депутат. Проти – 41 депутат.

18 вересня постанова Верховної Ради про дострокове припинення повноважень всього складу Центрвиборчкому була оприлюднена у виданні “Голос України”.

У зв’язку з цим були звільнені Алла Басалаєва, Наталія Бернацька, Михайло Вербенський, Олег Діденко, Андрій Євстігнєєв, Ірина Єфремова, Ольга Желтова, Олег Конопольський, Світлана Кустова, Ольга Лотюк, Катерина Махніцька, Віталій Плукар, Євген Радченко, Тетяна Сліпачук, Леонтій Шепілов, Тетяна Юзькова.

Джерело: www.112.ua

Close