Новини України та світу

Серед двох тисяч заражених коронавірусом японців українців немає

За статистикою Міграційної служби Японії, в країні перебуває близько 2 тис. громадян УкраїниЗа статистикою Міграційної служби Японії, в країні перебуває близько 2 тисяч громадян України. Інформації про заражених серед зазначених людей, крім членів екіпажу лайнера Diamond Princess, немає. Про це у відповідь на інформаційний запит повідомили УНН в посольстві України в Японії.

“За статистикою Міграційної служби Японії, в країні перебуває близько 2 тис. громадян України. Майже половина з них зареєстрована на консульському обліку в посольстві України в Японії”, – повідомили в дипустанові.

Дипломати нагадали, що громадяни України, у випадку прояву ознак респіраторних захворювань, повинні звертатися в медичні установи.

“Інформації про заражених громадян України, крім членів екіпажу лайнера Diamond Princess, немає. Громадяни України, які були інфіковані і перебувають у лікарнях, будуть виписані після того, як результати двох аналізів будуть негативні і японські лікарі приймуть рішення про їх виписку”, – зазначили в посольстві.

Як повідомлялося, в Австрії підозри на коронавірус не підтвердилися. Також стало відомо, що 56-річна італійка, яка померла на відпочинку в Каранте, не була інфікована.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close