Новини України та світу

Савік Шустер повернувся в Україну, де знову вестиме програму “Свобода слова”

Планується, що програма вийде в ефір 6 вересня 2019 року

Джерело: 112.ua

Савік Шустер повернувся в Україну, де знову вестиме програму "Свобода слова"

Повертається в Україну відомий телеведучий Савік Шустер, який з 2005 по 2017 роки вів на різних українських каналах популярні політичні програми, такі як “Свобода слова”, “Свобода Савіка Шустера”, “Шустер LIVE”. Про це йдеться в повідомленні телеканалу “Україна”, де планується випуск програми “Свобода слова” з Шустером як ведучим.

Новини за темою: Телеведучий Савік Шустер у програмі “Мага”, – відео

“Я повертаюся в нову Україну, країну повну надії і ми розраховуємо, що ця надія відобразиться в нашій студії. Я радий, що буду причетний до змін, що відбуваються в країні”, – сказав Савік Шустер.

Планується, що програма вийде в ефір 6 вересня 2019 року.

Новини за темою: Телеведучий Савік Шустер у програмі “Гордон”, – відео

Програма “Свобода слова”, яку вів Шустер, вперше вийшла в ефір на телеканалі ICTV у 2005 році. У 2007 році Шустер перейшов на телеканал “Інтер”, де вів програму “Свобода Савіка Шустера”, в 2008-м він працював на ТРК Україна програмі “Шустер LIVE”. З 2011 по 2013 роки програма “Шустер LIVE” виходила на телеканалі “Перший національний”, з 22 лютого 2013 року – на “Інтері”. 21 лютого 2014 року програма “Шустер LIVE” з’явилася на 5 каналі. Навесні 2014 Шустер повернувся на “Перший національний”, але восени програму зняли з ефіру. Пізніше програма транслювалася на каналах “24” і “112 Україна”. У вересні 2015 року “Шустер LIVE” показував канал “1 + 1”, але 18 вересня її зняли з ефіру. Незабаром Шустер, у співпраці з Павлом Елізаровим, заснував власний кабельний телеканал “3S.tv”, повідомляє “Українська правда”. З 1 березня 2017 телеканал “3S.tv” припинив діяльність у зв’язку із фінансовими проблемами.

Як відомо з відкритих джерел, Шустер постійно проживає в Італії, громадянином якої він є. Також має громадянств Канади.

Джерело: www.112.ua