Новини України та світу

Рябошапка назвав головні пріоритети роботи ГПУ

В планах змінити назву ГПУ на Офіс генерального прокурора

Джерело: 112.ua

Рябошапка назвав головні пріоритети роботи ГПУ

Заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка виділив головні пріоритети роботи Генеральної прокуратури України: повне перезавантаження системи, зміна назви ГПУ на Офіс генерального прокурора та впровадження ГПУ як єдиного органу, який займається політикою боротьби із злочинністю. Про це Рябошапка заявив під час робочого засідання ВРУ, передає 112 Україна.

“Дві важливі речі. Перше, це перезавантаження Прокуратури, не лише зміна назви з ГПУ на Офіс генерального прокурора, повне перезавантаження системи. І другий напрямок, це ГПУ має стати центром, єдиним органом у державі, який впроваджує політику боротьби зі злочинністю, у нас таких органів немає”, – заявив Рябошапка.

Новини за темою: Рябошапка: Я не відчуватиму дискомфорту на посаді генерального прокурора

Рябошапка наголошує, що необхідно визначити справи, які найбільш загрожують безпеці країни, які наразі викликають резонанс в суспільстві, та контролювати вирішення цих справ іншими правоохоронними органами.

“Я не можу гарантувати, що вони будуть розслідувані, справи будуть доведені до обвинувальних чи виправдувальних вироків, але я зроблю все, щоб вони були пріоритетом на порядку денному роботи нової Прокуратури”, – коментує Рябошапка.

Нагадаємо, сьогодні генпрокурор України Юрій Луценко написав заяву про відставку з посади голови Генеральної прокуратури. Президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради проект постанови про призначення заступника керівника Офісу Президента Руслана Рябошапки на посаду генерального прокурора України.

Новини за темою: Рябошапка заявив, що оцінює шанси стати генпрокурором 50/50

Джерело: www.112.ua