Новини України та світу

Рябцев про ситуацію на 105-му окрузі: З 50 заяв в поліцію, внесли в реєстр всього дві

В ході виборчого процесу були систематичні порушення

Джерело: 112.ua

Рябцев про ситуацію на 105-му окрузі: З 50 заяв в поліцію, внесли в реєстр всього дві

На скандальному 105 окрузі в Луганській обл. з 50 звернень в поліцію за минулий тиждень, до реєстру внесено всього два. Про це розповіла довірена особа кандидата від “Опозиційної платформи – За життя” Сергія Медведчука Костянтин Рябцев в коментарі телеканалу “112 Україна”.

“У нас було близько 50 звернень в поліцію за минулий тиждень, в ЭДР внесено всього два, всі інші просто лежать мертвим вантажем, ніяких дій поліція не робить”, – заявив Рябцев.

Новини за темою: На окрузі № 105 у Луганській області члени ОВК вирішили втретє перерахувати голоси

За його словами, в час виборчого процесу були систематичні порушення: каруселі,  голосування військових по мажоритарних бюлетенів, появи невідомих осіб на дільницях під час підрахунку, порушення процедури перерахунку.

Новини за темою: У Луганській обл. до окружкомів № 105 і 106 направили додаткові наряди поліції

“При перерахуванні кількох ДВК були виявлені пакети з бюлетенями без розпізнавальних знаків, є, як ви знаєте, вони повинні бути опечатані, час, місце, кількість і так далі. Під час підрахунку на ОВК з нізвідки беруться пакети без розпізнавальних знаків. За всіма цими фактами були звернення в поліцію, були написані скарги відповідного зразка, але не відбулося жодних дій, і це головне питання і до влади, і до дій, власне кажучи, і ОВК і ЦВК. Тобто, як так відбувається, що при виявленні порушень, які чітко прописані в законі України про вибори народних депутатів і передбачають відразу ж анулювання процесу, не розглядається навіть найменша скарга”, – розповів Рябцев.

За його словами, в обхід процедури за одну ніч в окружній комісії відбулося 4 заміни членів від різних політичних партій. 

Як повідомлялося, у 105-му виборчому окрузі (Луганська область) зафіксовані масові фальсифікації на користь кандидата від “Оппоблока” Вікторії Гриб. Членам комісій погрожували розправою, а члени ОВК бюлетені видавали людям без місцевої прописки, а також військовим.

Зазначимо, що прифронтовій округ № 105 охоплює Жовтневий район, частина Кам’янобрідського району міста Луганська, частина Новоайдарського району і налічує всього 9,4 тис. виборців. 

Джерело: www.112.ua