Новини України та світу

Рудик у Раді вимагає видати йому посвідчення нардепа

Сергій Рудик заявив, що вже викликав правоохоронців з цього приводу

Джерело: 112.ua

Рудик у Раді вимагає видати йому посвідчення нардепа

Сергій Рудик заявив, що представники апарату Верховної Ради не видають йому посвідчення народного депутата, тому він викликав правоохоронців. Про це він заявив в кулуарах парламенту, трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“Ми зараз показуєм офіційний сайт ЦВК, де переможцем виборів в 198 виборчому окрузі є Рудик Сергій Ярославович. Натомість керівник апарату дав вказівку працівникам апарату не видавати мені посвідчення народного депутату, після вже того навіть, як я прийняв присягу. Мотивуючи офіційним листом, він називає лист голови секретаріату ЦВК. Я йому намагаюсь пояснити, що не може лист голови секретаріату ЦВК, як і завгоспа, як і інших технічних працівників, навіть дуже поважних, відміняти собою рішення ЦВК”, – стверджує Сергій Рудик.

В офіційному листі секретаріату ЦВК йдеться про те, що перемогу Рудика в окрузі 198 оскаржують, пояснив він.

“Але рішення не вступило в законну силу, я пропоную вашій увазі оригінал документу, який це підтверджує. Я вже кілька разів його просто показував. Він вчора вночі був прийнятий, спішили, але тут саме важливе – в кінці, що рішення набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження”, – наполягає самовисуванець.

Нагадаємо, Сергій Рудик балотувався в якості самовисуванця в окрузі № 198 у Черкаській області. Його конкурент – кандидат від “Слуги народу” Наталя Д’яченко.

В офіційному переліку обраних народних депутатів було прізвище Рудика.

Однак нещодавно Касаційний суд у складі Верховного суду скасував результати голосування в окрузі 198 Черкаської області, де переміг самовисуванець Сергій Рудик.

Джерело: www.112.ua