Новини України та світу

Розслідування щодо імпічменту в США: Конгрес заслухає інформатора спецслужб, який подав скаргу на Трампа

Заявник виступить у комітеті Палати представників США з розвідки після того, як в. о. директора Нацрозвідки Жозеф Магуайр завершить процес перевірки безпеки для адвокатів

Джерело: 112.ua

Розслідування щодо імпічменту в США: Конгрес заслухає інформатора спецслужб, який подав скаргу на Трампа

В рамках розслідування щодо імпічменту президента, комітет Палати представників США з розвідки заслухає інформатора, який подав скаргу на Дональда Трампа через тиск на президента України у липні. Про це заявив голова Комітету, демократ Адам Шифф на каналі ABC News.

“Ми вживаємо всіх можливих заходів, щоб заслухати це свідчення таким чином, щоб захистити особистість інформатора”, – сказав Шифф.

Новини за темою: Джуліані даватиме свідчення у Конгресі в рамках розслідування щодо імпічменту лише за згоди Трампа

Він зазначив, що скарга були “значною мірою підтверджена”, що може свідчити про те, що інша інформація від заявника також може бути підкріплена фактами.

Новини за темою: Конгрес вимагатиме від Білого дому доступу до розмов Трампа з Путіним

Шифф повідомив, що його комітет дійшов згоди з заявником і його адвокатами, щоб він постав перед комітетом для повідомлення інформації з перших рук про те, що було докладно описано у скарзі. Він додав, що заявника очікують почути “дуже скоро”, в залежності від того, як виконуючий обов’язки директора Національної розвідки Жозеф Магуайр завершить процес перевірки безпеки для адвокатів.

“з Огляду на загрози, з якими виступає президент, можете уявити, які тривоги з приводу безпеки виникають в цьому випадку”, – додав він.

Інформатор у своїй доповіді каже, що в телефонній розмові 25 липня Трамп просив Зеленського допомогти знайти компромат на Байдена і його сина Хантера, щоб дискредитувати його перед виборцями і знизити шанси на перемогу в президентських виборах 2020 року.

Джерело: www.112.ua