Новини України та світу

Розкрадання коштів на ремонт доріг: Головам трьох сільрад Київської обл. повідомлено про підозру

Правоохоронці встановили, що роботи проведено не повністю і неякісно. Збиток склав 2,4 млн грн

Джерело: 112.ua

Розкрадання коштів на ремонт доріг: Головам трьох сільрад Київської обл. повідомлено про підозру

Головам трьох сільрад Київської області повідомлено про підозру за фактом розкрадань 2,4 млн гривень, виділених на ремонт доріг. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

“Столичною прокуратурою за результатами розслідування злочинної схеми з розкрадання майже 2,4 млн грн, виділених на ремонт доріг у Вишгородському районі Київської області, повідомляється про підозру головам трьох селищних рад Київської області”, – сказано в повідомленні.

Повідомляється, що слідством встановлено, що протягом 2017-2018 років службові особи селищ Хотянівка, Новосілки і Нові Петрівці у Вишгородському районі Київської області підписали акти приймання виконаних будівельних робіт з директором підрядної організації, яка займається ремонтними роботами асфальтових доріг, і перерахували на рахунки товариства понад 20 млн грн.

Правоохоронці також встановили, що роботи проведено не повністю і неякісно, а їхній обсяг не відповідає відомостям, зазначеним у документах. Збиток склав 2,4 млн грн.

За результатами розслідування 27 вересня головам Новопетрівської, Хотянівської і Новосілківської сільських рад вручено письмове повідомлення про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.

Раніше повідомлялося, що в Київській області аудитори виявили в роботі Служби автодоріг порушення на 29 млн грн.

Все це сталося через підрядні організації ДП “Київське обласне дорожнє управління” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України” та ПРАТ “Комунтранс”.

Джерело: www.112.ua