Новини України та світу

Російського опозиціонера Навального з-за ґрат забрала “швидка”: що з ним

Російського опозиціонера Навального з-за ґрат забрала "швидка": що з ним

Політика госпіталізували з діагнозом “гостра алергічна реакція”. Медики наразі надають йому всю необхідну допомогу.

Раніше алергічних реакцій Навальний не мав. Що могло спровокувати такий стан в арештанта – невідомо. Зі спецприймальника, де перебував опозиціонер, його забрали з сильним набряком обличчя і шкіри. Про це у Twiiter написала прес-секретар Навального та його “Фонду боротьби з корупцією” Кіра Ярмиш.

Джерело алергічної реакції не визначено. За все своє життя Олексій ніколи раніше не відчував алергічної реакції,
– мовиться у дописі.

За словами Ярмиш, Навальному викликали “швидку” близько 9:30 ранку. Вона доправила його до міської клінічної лікарні №64 у Москві.

Там він перебуває у палаті під охороною співробітників поліції. За інформацією “Інтерфаксу”, стан Навального оцінюють як задовільний.

Олексія Навального, який, до слова, є незалежним кандидатом на виборах до Мосміськдуми, арештували на 30 діб через заклики прийти на акцію протесту в Москві 27 липня. Фактично за ґратами він опинився за допис у соцмережах.

Що відомо про протести у Москві? 

У російській столиці 27 липня затримали 1127 протестувальників. Люди вийшли на несанкціоновану акцію через недопуск до місцевих виборів незалежних кандидатів. 

Опозиціонери стверджували, що зібрали необхідну кількість підписів для реєстрації кандидатами в депутати (3% підписів від загальної кількості жителів свого округу). Перевіривши ці підписи, виборчкоми відмовилися реєструвати більшість кандидатів від опозиції.

Основною причиною відмов був брак у підписних листах: виборчкоми начебто знаходили неточності в заповненні, помилки в паспортних даних і “мертві душі” – прізвища людей, які вже померли.

Поліція жорстко зачищала центральні вулиці російської столиці від активістів. В декого поламані ноги, у багатьох – розбиті голови. 

Джерело Телеканал новини «24»
28.07.2019

Close