Новини України та світу

Російські пропагандисти бурхливо відреагували на інтерв’ю “Карателя”

Російські пропагандисти бурхливо відреагували на інтерв'ю "Карателя"

На російському пропагандистському телебаченні виник ажіотаж через яскраву промову командира взводу 28-ї бригади Збройних сил України Віктора Єгорова на псевдо “Каратель”. Чітку патріотичну позицію захисник України озвучив в інтерв’ю “24 каналу”.

Саме цю позицію бурхливо обговорювали у пропагандистській програмі “60 минут” на каналі “Россия 1”, де ведучою є відомий “зливний бачок” Ольга Скабєєва.

“Щоб постійно бути в тонусі, треба вірити в перемогу! Рано чи пізно ми точно зайдемо в Донецьк, Луганськ та Крим. Що мене мотивує? Зізнаюсь, мені подобається воювати. Запитують, чи я маніяк? Звісно, ні! Бо я вбиваю не людей, а ворогів! Це мій обов’язок – захищати. Подібно до того, коли нападають на пост, людина в караулі має застосувати зброю. Не тому, що вона хоче вбити людину, а тому що захищає”, – сказав Єгоров.

І пообіцяв, що обов’язково повісить у звільненому Донецьку або Луганську прапор з вишитим тризубом, який йому вручили волонтери.

Сміливі слова українця розлютили скандальну пропагандистку путінського режиму: “Я просто покажу вам пана Єгорова. Це та людина, яку боїться Зеленський! І це представник тієї маси націоналістичної, яка не дасть завершити війну на Донбасі!”

Російські пропагандисти бурхливо відреагували на інтерв'ю "Карателя"

Джерело Телеканал новини «24»
28.08.2019