Новини України та світу

Робочий день Зеленського починається із повідомлень про ситуацію на Донбасі та поцілунків

Президент України заявив, що коли цілує дітей і дружину, вони ще сплять

Джерело: 112.ua

Робочий день Зеленського починається із повідомлень про ситуацію на Донбасі та поцілунків

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його день починається із повідомлень про ситуацію на Донбасі та з поцілунків. Про це він заявив під час інтерв’ю в ефірі “1+1”, відповідаючи на питання про те, як починається день президента. 

Зеленський нагадав, що під час святування Дня незалежності України вже розповідав про те, що його день починається із повідомлень від Генштабу про те, чи були обстріли чи втрати на Донбасі. 

“Я говорив про це у промові на День Незалежності України, що я прокидаюсь с повідомленням з фронту: “пострілів – стільки-то, втрат – стільки-то”. Я дуже радий, що зараз це зменшилося в рази. Я отримую ці смс-ки 3 рази на день”, – сказав Володимир Зеленський.

Президент України додав, жоден ранок не обходиться без поцілунків та запевнив, що коли цілує дружину та дітей, то вони ще сплять. 

“Цілую своїх дітей і свою жінку. Вони завжди сплять, коли я це роблю, вони навіть про це не знають, зараз будуть знати”, – сказав Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, під час святкування Дня незалежності України Зеленський заявив, що приємним ранок може бути тоді, коли Генштаб повідомляє про відсутність обстрілів на Донбасі та втрат серед українських військових. 

Джерело: www.112.ua