Новини України та світу

Риторика Зеленського за останній місяць суттєво змінилася, – Рабінович

Риторика Зеленського за останній місяць суттєво змінилася, – Рабінович

На президентських виборах українці проголосували серцем, але риторика Володимира Зеленського різко змінилася. Про це заявив народний депутат, засновник партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович в ефірі телеканалу “112”.

Джерело: 112.ua

“Я хочу всім сказати те, що я вже кажу і повторюю кілька днів. Мені все зрозуміло. Так, боляче, так, гірко, але все зрозуміло. Якби повернути президентські вибори назад, я знову б голосував за Зеленського з однієї простої причини: він звалив Порошенко, і йому пам’ятник в країні він заслужив. Але. Але якщо він говорить, що миру не буде, економіки немає, нічого не буде, в НАТО біжимо, в МВФ біжимо, Абромавічус призначений сьогодні на посаду, Данилюк став представником Сороса, ну куди ми побігли? Тоді я кажу інше: хлопців, ми з вами проголосували на президентських виборах серцем. Іноді, знаєте, там закохалися по-жіночому, а потім дивишся, протер очі: не моє. Так от, на парламентських виборах ми повинні проголосувати не емоціями і не іншим місцем, ми повинні проголосувати один раз в житті головою. Повинні відповісти собі на просте питання зараз: я вибираю не морду особи зараз, я вибираю не щось, я вибираю зараз мир чи війну? І коли ви дивитеся на ось цю коаліцію, результати, ви подивіться, скільки партій війни ви хочете провести в парламент. Про який мир ми тоді будемо говорити? Що ми собі вигадуємо?” – сказав депутат.

Водночас він підкреслив, що “Опозиційна платформа – За життя” готова об’єднуватися з тими політсилами, які підтримують три речі.

“Ви говорите “з ким ви об’єднаєтеся”? Так з ким хочете ми об’єднаємося, якщо ви підтримаєте три речі. Давайте з ким хочете я объединюсь. Перше – це встановити негайний мир в Україні. Ну послухайте, ну це божевілля якесь, ми гинемо, тому що економіка гине! Друге – ну дайте людям нормальні тарифи. Протираю очі, слухаю ще раз Зеленського команду і його самого, і читаю, що Медведчук поїхав з Бойком в Петербург, переговорив про зниження тарифів для людей – і точно як при Порошенко порушують кримінальну справу. А що, допомогти людям або знизити тарифи – це у нас що, кримінальний злочин в країні? Ну тоді скажіть, скажіть, що мозок Порошенко плавно перетік Зеленському і ми знову почали боротися з Медведчуком, з агресією, з полоненими…а де полонені, можна дізнатися? А можна вас ще запитати? Пам’ятайте, весна буде – посадки будуть? Може, вони в календар не дивляться? Літо вже, літо вже, хлопці, літо. А потім пройде літо. У них геніальна тактика сьогодні. Правильна, гарна, розумна, так? Дотягнути до виборів, а там – гуляти вже. Я хочу вам сказати, хлопців, ну прокиньтеся”, – зазначив Рабінович.

Раніше Рабинович заявляв, що крім “Опозиційний платформи – За життя” світ сьогодні ніхто не зможе встановити.

Джерело: www.112.ua