Новини України та світу

Рева про “плівках Гончарука”: Влада вдавалося 4 місяці приховувати свою професійну імпотенцію
Колишній міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що іноді діючого прем’єр-міністра Олексію Гончаруку іноді краще жувати, ніж говорити.

“Я коли слухав (Гончарука – ред.), ловив себе на думці, що іноді дійсно краще жувати. Тому що – чим хвалився пан Гончарук? Він хвалився тими економічними успіхами, які зараз є. Хочу нагадати, що економіка – це дуже інерційна система. Якщо він говорить про позитив у тому, що зараз, то це не його заслуга. Те, до чого він напрацювався, ми побачимо в наступному році. Зараз ще йде інерція попередньої влади, тієї, яку вони найбільше критикували”, – сказав Рева в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Він також процитував британського письменника Томаса Карлейла, який говорив, що цілі народи жахнулися б, якби вони дізналися, які дрібні люди ними керують.

“Їм (нинішньої влади, – ред.) вдавалося 4 місяці приховувати факт абсолютної економічної професійної імпотенції від суспільства, а зараз просто все це стало явним і доступним для загального огляду”, – додав Рева.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явився запис, де нібито прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара й економічні питання перед зустріччю з президентом Зеленським.

Також на записі чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем’єра, стверджує, що “він повний профан в економіці”, а у “Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів”.

Незабаром з’явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На відео чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він “ухандохав економіку”. Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України.

Своєю чергою Управління держохорони заявило, що інформація про “злив” аудіозапису з наради прем’єр-міністра України Олексія Гончарука не відповідає дійсності. 

Також у прес-службі КМУ заявили, що Кабінет міністрів не має інформації про справжність ніякого аудіо- або відеозапису, які поширюються в мережі інтернет.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close