Новини України та світу

Радуцький відмовився очолити Міністерство охорони здоров’я

Радуцький зазначив, що залишається працювати в парламенті, але буде тісно співпрацювати з Моз

Джерело: 112.ua

Радуцький відмовився очолити Міністерство охорони здоров'я

Нардеп від “Слуги народу” і засновник клініки “Борис” Михайло Радуцький відмовився очолити Міністерство охорони здоров’я, додавши, що залишиться працювати в парламенті. Про це Радуцький написав на своїй сторінці в Facebook. 

“Я не планую бути міністром через 3 місяці. Так, багато колег по фракції бачать саме мене на цій посаді. І саме це бажання вчора Арахамія озвучив в ефірі телеканалу. Мені приємно, але свою роботу бачу зараз в парламенті. Основа перетворень тут”, – написав Радуцький.

Він додав, що буде тісно співпрацювати з МОЗ.

“Вчора зібрався наш комітет, зустрілися з міністром. Намітили план перших 100 днів”, – додав Радуцький.

Раніше голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що на зміну новообраній голові МОЗ Зоряні Черненко незабаром може прийти нардеп Михайло Радуцький. За словами Арахамії, спочатку планувалося зробити Радуцького міністром, а Черненко його заступником, але йому ще потрібно час, щоб вирішити всі свої підприємницькі справи і підготуватися до посту міністра.

Нагадаємо, раніше Цензор.нет опублікував листування Михайла Радуцького, де він в грубій формі підкреслював своєму співрозмовнику, що главою МОЗ має стати Зоряна Черненко, а не Уляна Супрун. Тоді Радуцький обговорив зі своїм співрозмовником публікацію: “Бл#ть! Не чіпайте. Гірше буде, якщо опублікують, що хочете зняти”. Цю переписку також вдалося зафіксувати. Радуцький прокоментував: “Пані Супрун 2 місяці тому у Фейсбуці говорила, що мати – це корисно для здоров’я”. 

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я очолить Зоряна Черненко. На цій посаді вона змінить Уляну Супрун, яка виконувала обов’язки голови МОЗ від серпня 2016 року. 

Джерело: www.112.ua