Новини України та світу

Рада планує розглянути законопроект про захист від депутатського спаму, – Арахамія

За словами нардепа, це зроблено для того, щоб не накопичувалися тисячі законопроектів

Джерело: 112.ua

Рада планує розглянути законопроект про захист від депутатського спаму, - Арахамія

Обраний народним депутатом від партії “Слуга народу” у Верховній Раді 9-го скликання Давид Арахамія зазначив, що сьогодні Верховна Рада планує розглянути законопроект про захист від депутатського спаму. Про це Арахамія заявив журналістам у кулуарах парламенту. Трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

Новини за темою: У “Слузі народу” хочуть дозволити подавати поправки до законопроектів тільки групі нардепів, – Тищенко

“Один з законопроектів, який ми сьогодні будемо просувати, це закон захисту від депутатського спаму: для того, щоб законопроект зареєструвати, не один підпис повинен бути, а хоча б там сама маленька фракція, там, 20 людей, наприклад. Для чого? Для того, щоб не було тисячі законопроектів, які лежать. Завжди, коли звільняється народний депутат, що він каже? “Я працював гарно, плідно, я розробив та зареєстрував 5 тисяч законів”. Потім його питаєш, скільки прийняли, а він каже – один. А ви ж розумієте, що весь апарат, зараз є статистика, не перевірена ще мною, але люди кажуть, що 30 млн гривень витрачається на утримання одного депутата. З цих 30 млн грн – тільки 2 млн його зарплата. Тобто, 28 млн – це оцей апарат, секретаріат, керівництво, і таке інше, це якраз завдяки тому, що є депутатський спам. На мій погляд, це треба скорочувати, треба оптимізувати”, – заявив Арахамія.

Новини за темою: “Слуга народу” найближчим часом планує ухвалити законопроект про викривачів

Як повідомлялося, Верховна Рада IX скликання в перший день роботи у четвер планує попередньо (в першому читанні) проголосувати за проект закону про внесення змін до ст. 80 Конституції, яким пропонується позбавити народних депутатів недоторканності. 

Джерело: www.112.ua