Новини України та світу

Рабиновича заблокували в Facebook після спростування новини про обмін полоненими

Рабиновича заблокували в Facebook після спростування новини про обмін полоненими

Джерело: 112.ua

Акаунт народного депутата України, співголови фракції “Опозиційна платформа-За життя” Вадима Рабиновича в соціальній мережі Facebook заблокований на 30 днів після його публікації, яка спростувала нібито відбувся обмін полоненими між Україною і РФ. Про це повідомив помічник Рабиновича, журналіст Володимир Кацман на своїй сторінці в Facebook.

“Повідомляю, що після публікації на своєму акаунті в Facebook спростування деяких повідомлень про нібито вже відбувся обмін полоненими і їх прильоту в Київ, Fb-сторінка народного депутата України, співголови фракції “Опозиційна платформа-За життя” Вадима Рабиновича заблокована без пояснень на 30 днів”, – написав журналіст.

Він також повідомив, що “спроби розібратися з причиною такого дивного рішення робляться постійно, але поки до конкретного результату не привели. Ось пост Вадима Рабиновича, який, судячи з усього, став причиною блокування.

Також Кацман процитував пост Рабиновича, після якого пішла блокування:

“Про звільнення наших полонених:

1.На жаль, брехня.

2.Благаю:менше пі..ті, якщо хочете результату.

3.Не втрачайте надію – усе буде добре”.

Там же журналіст Кацман також розмістив відео Рабиновича, який розповідає, що везе комусь у подарунок “спеціально підкопчене на диму полтавське сало і український чорний хліб”, однак, не повідомив, кому призначається цей подарунок, пообіцявши повідомити про це пізніше.

Джерело: www.112.ua